Дизайнери можуть запропонувати масу варіантів візуального збільшення простору. Поговоримо про один з таких варіантів – збільшення простору за допомогою шпалер. Так, так, ви не помилилися, саме за допомогою шпалер. Як виявилося вони можуть не тільки прикрашати стіни і приховувати недоліки.

Світлі шпалери

На сприйняття простору може сильно вплинути колір стін, а точніше шпалер. Холодні відтінки роблять простір повітряним. Вони з цим завданням справляються набагато краще, ніж теплі або темні кольори.

Оформіть у кімнаті акцентну стіну – це рішення, що допомагає зробити приміщення ще світлішим і додає йому глибини. Для цього вибирайте шпалери з непомітним оригінальним малюнком, білого, кремового або інших пастельних відтінків.

Панорамні шпалери

Панорамні шпалери, декоративні панно, настінний розпис або шпалери з малюнком trompe-l’oeil допоможуть візуально розширити приміщення. Ними можна обклеїти як усю стіну, так і її частину. Або прикрасьте стіну за узголів’ям ліжка
ефект нескінченно простору, що йде в далечінь, допоможе створити пейзаж на стіні. А також додасть додаткову перспективу, якої не вистачає погляду в невеликих кімнатах.

Шпалери на нижній частині стіни

Обклейте шпалерами з активним принтом нижню частину стіни. Стіна, розділена навпіл по горизонталі, здаватиметься вищою, а її нижня частина додасть кімнаті глибини. Цей варіант відмінно підійде для кімнат у мансарді.

Шпалери зі смугастим малюнком

Хитрощі візуального збільшення приміщень

Непросте і небезпечне рішення для тих, хто не вміє працювати з таким матеріалом. Пам’ятайте! Вертикальна смужка візуально збільшує висоту приміщення, а вертикальна розширює його. Золота середина – діагональна смужка. Вона збільшує простір, але не зменшує його висоту.

Якщо у вас занадто низькі стелі, обирайте вертикальну смужку. А якщо приміщення дуже вузьке, тоді горизонтальну. Але, не забувайте, така смужка візуально знизить висоту стель.

Шпалери, що приховують недоліки приміщення

Хитрощі візуального збільшення приміщень

Активний малюнок допоможе приховати всі архітектурні вади, заховати ніші, зайві виступи і нерівності стін і згладять кути.

By Mebmoy