Простір біля вікна, а саме підвіконня, часто має безликий і дуже нудний вигляд. Але, як стверджують декоратори, це все можна швидко виправити за допомогою декількох інструментів.

Фотографії або мініатюри картин у рамках

Як стильно оформити вікно

А чому б пам’ятним фотокарткам не опинитися на вашому безликому підвіконні. Якщо немає бажання, щоб сторонні люди заглядали у вікна і бачили вас і ваших близьких, то поміняйте фотографії на невеликі постери або мініатюри картин відомих художників.

В’юни

В’юнкі рослини можуть стати цікавим рішенням для оформлення віконного простору. Вони з часом “розповзуться” по стінах і красиво обгорнуть саме вікно. Головне – своєчасно показати їм напрямок для зростання.

Свічки і красиві свічники

Що може бути затишніше, ніж свічки, що горять на вікні? Так, мабуть, нічого. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент свічників різних форм, кольорів і розмірів. Чому б не зробити композицію з них для підвіконня. Вийде 2 в 1: затишно і стильно.

Як стильно оформити вікно

Сукуленти

У спеціалізованих магазинах пропонують великий вибір різних сукулентів або кактусів, якщо говорити по-простому. Вони можуть бути оформлені по-різному: у пластикових або керамічних, а, можливо, навіть у скляних горщиках. До речі, сусідство сукулентів і великої кількості сонячного світла – це ідеально.

Ваза з квітами

Якщо у вашому будинку регулярно з’являються свіжозрізані квіти, то ними можна прикрасити зону біля вікна. Помістіть букет у красиву або незвичайну вазу, поставте на підвіконня. До речі, щоб квіти не почувалися самотньо, композицію можна доповнити гірляндою або свічками.

Флораріум

Не так давно квіткові магазини заполонили дивні конструкції. Вони являють собою скляну форму (квадратну, прямокутну, куби, трапеції тощо), усередині якої знаходяться рослини. Якщо у вашому населеному пункті таких не знайти, то можна підготувати так званий флораріум самостійно. Для цього не потрібно вишуканих і рідкісних ємностей, а підійдуть навіть звичайні невеликі акваріуми або прозорі келихи. Але не варто забувати, що рослинам у них тісно бути не повинно.

By Mebmoy