Найкраща деревина для полиць у ванній кімнаті

Вибір основних матеріалів для ремонту ванної кімнати може бути непростим завданням. Якість деревини визначає, наскільки добре ваша ванна кімната буде триматися, і вибір неправильної породи створить більше проблем, ніж вирішить.

Коли справа доходить до вибору правильної деревини для полиць у вашій ванній кімнаті, ви можете виявити, що враховуєте більше факторів, ніж ви могли б подумати. Сюди входять такі питання, як те, чи виготовлена полиця з масиву дерева та чи відповідає вона туалетному столику у ванній кімнаті або шафам у ванній кімнаті. Ось найкращі варіанти дерев’яних полиць, з яких ви можете вибрати, як альтернативу полицям з нержавіючої сталі або металевим полицям як вибір для декору ванної кімнати.

Найкращі породи дерева для полиць у ванній кімнаті

Туалетний папір, рушники для рук та інші предмети зберігаються на полицях у ванній кімнаті, що робить її життєво важливим декоративним місцем для зберігання. У світлі цього ви можете задатися питанням, яка деревина найкраще підходить для цієї мети. Після довгих досліджень найкращою деревиною для виготовлення полиць у ванній є сосна, фанера, коа, вишня, червоний дуб, падаук, червоне дерево та тик. Якщо деревина правильно сконструйована та оброблена, вона буде чудово виглядати у ванній кімнаті і може бути використана для додаткового зберігання.

Майте на увазі, що у ванній кімнаті може бути сире, наповнене вологою середовище. Як результат, дуже важливо подумати про те, як вода впливає на дерев’яні полиці для ванної кімнати. Не існує твердих або м’яких порід деревини, які були б повністю водонепроникними через пористість та водопоглинаючі властивості. Деякі дерев’яні полиці просто більш водостійкі, ніж інші.

Фанера

Фанера – це економічно вигідна м’яка деревина, і це фантастичний вибір, якщо вас цікавить дизайн і колір, а не міцність. Як і у випадку з сосновою деревиною, ніколи не кладіть важкі предмети на фанерні полиці для ванної кімнати. Фанера товщиною 2 см (3/4 дюйма) підходить для полиць у ванній кімнаті.

Існує кілька сортів фанери з різним ступенем гладкості. Існує чотири різні сорти, і кожен з них відрізняється за якістю. Система класифікації використовується для визначення аспектів кінцевого вигляду фанери.

Після того, як ви визначилися з вибором фанери для полиць у ванній, вам потрібно буде з’ясувати, який сорт найкраще підходить для вас. Меблева фанера ідеально підходить для зберігання у ванній кімнаті. Варто зазначити, що фанера має вищу міцність на розрив, ніж сосна. Шпонована фанера – чудовий вибір деревини темних кольорів, і це найкращий варіант, якщо вам подобається такий вигляд.

Фанера може вбирати вологу. Краще обробити її вологостійким клеєм або прозорим герметиком, оскільки на неї не вплине висока вологість, волога або температура кипіння. Це захистить фанерний стелаж від розшарування.

Найкраща деревина для полиць у ванній кімнаті

Сосна

Сосна – це також економічно вигідна м’яка деревина, і це фантастичний вибір, якщо вам важливий дизайн і колір. Ніколи не кладіть важкі предмети на полиці у ванній кімнаті.

На ринку є кілька сортів соснової деревини, з різним ступенем гладкості та виглядом сучків, залежно від сорту. Після того, як ви вирішили вибрати сосну для полиць у ванній кімнаті, вам потрібно буде з’ясувати, який сорт найкраще підходить для вас. Оскільки кожен сорт має суттєві відмінності, сосна меблевого сорту ідеально підходить для зберігання у ванній кімнаті. Варто зазначити, що фанера також має вищу міцність на розрив, ніж сосна.

Сосна може вбирати вологу. Краще обробити її клеєм ПВА, оскільки на неї не вплине висока вологість, волога або температура кипіння, оскільки він убереже деревину від розшарування.

Коа

Деревина коа – одна з найміцніших листяних порід. Полки для ванної кімнати та шафки для ванної кімнати, виготовлені з деревини коа, прослужать довго. Ця деревина добре відома своїми чудовими якостями шелаку (лаку) та легкістю.

Властивості деревини коа можна легко відзначити і в якості полиці для ванної кімнати. Наприклад, као не має запаху, простий в обробці, зносостійкий, стійкий до тиску, стійкий до пошкоджень і деградації.-Ці якості також будуть відображені в конструкції стелажів для ванної кімнати. Крім того, полиці з деревини коа нелегко зігнути, вм’ятини або тріщини. Приємний середньо-золотистий або червонуватий відтінок надає вашій ванній кімнаті виразного вигляду, якого не надають інші породи деревини.

Деревина коа, на жаль, не є водостійкою. Це єдиний недолік, і він може бути помітним, коли використовується для меблів у ванній кімнаті. Коа може бути пошкоджений водою, і щоб уникнути цього, бажано використовувати відповідну морилку або прозорий герметик для полиці.

Вишня

Вишня – популярний вибір для стелажів для ванних кімнат із сучасним виглядом. Вишня, як і деревина коа, легка і проста в обробці. Це тверда деревина, яка забезпечить вашим полицям велику міцність. Вишня – чудовий варіант, якщо ви хочете зробити акцент на міцності, оскільки вона ідеально підходить для розміщення важких предметів. Полку можна використовувати для зберігання рушників. Має дуже теплий, глибокий рубіновий колір, який темніє з віком.

Коли ви використовуєте вишню для полиць у ванній кімнаті, ви отримуєте багато міцності та фантастичний вигляд в одному. Це основна причина, чому вона зросла в популярності.

Незважаючи на те, що деревина вишні не є повністю водонепроникною, вона має вищу водостійкість, ніж інші породи деревини, завдяки своїй високій міцності. Однак для додаткового захисту на полиці для ванної кімнати з вишневого дерева настійно рекомендується нанести герметизуюче покриття. Він також має високу стійкість до усадки і деформації.

Червоний дуб

Червоний дуб – це міцна деревина, яку легко фарбувати та фарбувати, і вона має довгий термін служби. Ця деревина доступна за ціною і проста в обробці. Використання червоного дуба в стелажах для ванних кімнат може допомогти вам працювати ефективніше, оскільки його легше обробляти, різати та обробляти. Крім того, стелаж дуже зручний у використанні з низькою стійкістю до атмосферних впливів. Червоний дуб, без сумніву, є однією з найкращих елітних порід деревини для полиць у ванній кімнаті.

З іншого боку, гідроізоляційні та водостійкі якості червоного дуба надзвичайно обмежені. Білий дуб, з іншого боку, має вищу водостійкість, ніж червоний дуб. Ми радимо використовувати фінішне покриття при роботі з червоним дубом для виготовлення полиць.

Падук

Падаук – червонувато-оранжева тверда деревина, яка може надати вашій поличці у ванній кімнаті неповторної привабливості. Вона міцна, стійка до стирання і не схильна до швидкого руйнування. Це робить його ідеальним, якщо вам потрібно, щоб полиця у ванній кімнаті або шафи у ванній витримували велике навантаження протягом тривалого часу.

Через низьку водостійкість ми настійно рекомендуємо відшліфувати і загерметизувати його, перш ніж використовувати для створення власних полиць.

Червоне дерево

Хоча червоне дерево – це красива і міцна тверда деревина, з нею важко працювати, оскільки вона не легка. Завдяки своєму унікальному червонувато-коричневому кольору, полиці для ванної кімнати з червоного дерева можуть надати вашому простору класичного вигляду. Тим не менш, міцність і стійкість є фантастичними завдяки природній стійкості. Червоне дерево вважається дорогою породою завдяки своїй високій якості. Полиці для ванної кімнати з червоного дерева мають багатий зовнішній вигляд, з яким не може зрівнятися жодна інша деревина.

Найголовніше, червоне дерево має високу стійкість до води і надзвичайно довговічне, що робить його однією з найкращих порід деревини для полиць у ванній кімнаті. Вибираючи деревину, це величезна перевага. Однак варто розуміти, що його висока водостійкість також є однією з причин його високої ціни, оскільки більшість порід деревини не можуть конкурувати з ним.

Найкраща деревина для полиць у ванній кімнаті

Тик

Тик має багато спільних характеристик з червоним деревом. Це золотисто-коричнева тверда деревина з довгим терміном служби. Тик має приємний зовнішній вигляд, виняткову міцність, ударостійкість, стійкість до деградації, кислотостійкість і стабільність розмірів.

Найкраща деревина для полиць у ванній кімнаті

Деревина тика від природи стійка до комах, що дозволяє їй служити довше і вимагає меншого догляду. Цей вибір стелажів такий же дорогий, як і червоне дерево, завдяки своїм чудовим фізичним характеристикам. Цей тип деревини довговічний, і стелаж витримає більш важкі предмети,

У порівнянні з іншими породами дерева, тик має високу водостійкість. Він стійкий до викривлення, гниття, псування і розтріскування.

Висновок

Існує багато видів деревини на вибір для ваших ванних кімнат та меблів. Маючи це на увазі, ви зможете зробити чудовий вибір завдяки варіантам, викладеним раніше. Тепер, хіба це не вага з ваших плечей?

Ребекка родом із Сомерсета, вона є нашим постійним копірайтером, який опікується усіма питаннями, пов’язаними з продукцією. Ребекка любить сучасний стиль інтер’єру з нейтральними та сміливими впливами для створення виразного образу.

Давайте будемо соціальними

Слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх новин, пропозицій та конкурсів

By Mebmoy