Незважаючи на те, що багато хто зараз відмовляється від перегляду телевізора, цей пристрій є практично в кожному будинку. Навіть якщо людина не захоплюється переглядом популярних каналів, вона може виводити на телеекран фільми, які знаходить в інтернеті через телефон або комп’ютер, використовувати телевізор під час комп’ютерних ігор.

Традиційно телевізор встановлюють у вітальні або в зоні для прийому гостей. Багато хто купує для цього спеціальну тумбу, проте такий спосіб розміщення далеко не єдиний. Розглянемо кілька більш оригінальних рішень.

У вітальні

Дизайнери сучасних інтер’єрів часто розміщують телевізор на порожній стіні навпроти дивана. Поруч із телевізором прийнято розташовувати відкриті полиці для техніки, предметів декору, аксесуарів;
⦁ Затишний вигляд має місце відпочинку, якщо телевізор розміщується над каміном;
⦁ Нестандартним і цікавим рішенням стане сусідство приладу з великим акваріумом.
⦁ Оригінально виглядає вбудований варіант телевізора у відкритих стелажах. Наприклад, можна його поєднати з сервантом або баром.

Нестандартні способи розміщення телевізора

У спальні

У кімнаті, оформленій у класичному або іншому стилі, що не передбачає високотехнологічних рішень, телевізор можна взагалі приховати. Наприклад, помістити його в шафу і відкривати дверцята, якщо є потреба подивитися передачу.

Ще одне оригінальне рішення – розміщення телевізора на стелі. Воно виправдане для тих, хто звик дивитися фільми та передачі лежачи. У цьому випадку непогано, якщо екран буде досить великим.

Нестандартні способи розміщення телевізора

У студії

Нетривіальне рішення – встановити телевізор усередині стелажа-перегородки, що розділяє зону вітальні та спальні. Поворотна конструкція дозволяє дивитися фільми і зручно розташувавшись на дивані, і перед сном, не встаючи з ліжка;

На кухні

Багатьом набагато веселіше займатися домашніми справами, якщо на кухні працює телевізор, але знайти для нього вдале місце на кухні буває проблематично. Однак є кілька цікавих варіантів:
⦁ встановити плазмову панель на фасад навісної шафки на кухні – таким чином господиня зможе готувати, час від часу поглядаючи на екран;
⦁ розмістити кронштейн з телевізором на холодильнику або навіть на стелі, встановивши зручний кут для перегляду – у цьому разі екран буде надійно захищений від випадкових водяних бризок;

У ванній

Так, за бажання можна організувати собі кіносеанс під час водних процедур! Для такого приміщення підійде спеціальна модель, здатна протистояти волозі. Необхідно також укомплектувати прилад надійною аудіосистемою із захистом від води. Телевізор кріпиться на стіні за допомогою кронштейна або встановлюється в ніші – і можна насолоджуватися переглядом!

By Mebmoy