Вибір правильної ванної кімнати разом з душем, кранами, меблями та аксесуарами є життєво важливим, особливо якщо ви працюєте в рамках певного бюджету. Однак вам також потрібно буде врахувати інші витрати.

Опитавши експертів-сантехніків, ми з’ясували, скільки вам слід витратити на деякі найпоширеніші роботи у ванній кімнаті. Окрім витрат на встановлення ванної кімнати, вони також надали кілька корисних порад щодо економії грошей. Читайте далі, щоб дізнатися більше мудрих порад, або натисніть на будь-яке з посилань нижче, щоб перейти до відповідного розділу.

  1. Скільки коштуватиме нова ванна кімната у Великобританії у 2024 році?
  1. Типові витрати на встановлення ванної кімнати
  1. Чому витрати на ванну кімнату різняться?
  1. Інсталятори для ванних кімнат поруч зі мною
  1. Скільки коштують товари для ванної кімнати?
  1. Поради, як заощадити гроші на новій ванній кімнаті
  1. Що з вивезенням відходів у ванній кімнаті?
  1. Чи може хтось спроектувати та встановити всю мою ванну кімнату?
  1. Приклади з реального життя
  1. Ідеї та поради для ванної кімнати

1. Скільки коштуватиме нова ванна кімната у Великобританії у 2024 році?

Опитавши експертів, сертифікованих BiKBBI (Британський інститут встановлення кухонь, спалень та ванних кімнат) по всій Великобританії, ми в Victoria Plum вважаємо, що середня вартість встановлення нової ванної кімнати становить близько 7 200 фунтів стерлінгів. Стандартний набір для ванної кімнати, що включає унітаз, умивальник і раковину, коштує всього 249 фунтів стерлінгів*, а також змішувачі, душові кабіни, плитку, підлогу та опалення, тобто загальний бюджет для типової ванної кімнати становить близько 9800 фунтів стерлінгів.

Звичайно, цю середню вартість ванної кімнати слід використовувати лише як приблизний орієнтир. Як ми пояснимо далі, витрати на встановлення нової ванної кімнати можуть сильно відрізнятися залежно від ваших власних унікальних обставин (наприклад, якщо ви хочете отримати розкішну ванну кімнату замість базової, ваш бюджет значно збільшиться). Далі ми розглянемо, скільки коштує встановлення окремих товарів для ванної кімнати, від простих завдань, таких як заміна крана в умивальнику, до більш складних проектів, таких як облаштування вологої кімнати.

2. Типові витрати на встановлення ванної кімнати

Хоча вартість повного ремонту ванної кімнати допоможе вам визначити загальний бюджет, часто корисно дізнатися, скільки ви очікуєте заплатити за окремі завдання. Нижче ми перерахували деякі з найпоширеніших завдань, які виконують сантехніки, разом із середньою вартістю та типовим часом виконання роботи. Як і у випадку з усіма витратами на ремонт ванної кімнати, наведеними в цій статті, це лише приблизні розрахунки, які можуть змінюватися залежно від ваших унікальних обставин.

Скільки коштує встановлення умивальника на п’єдесталі зі стандартними кранами?

Встановлення нової раковини або умивальника, що є частиною типового комплекту для ванної кімнати, є відносно простим завданням для майстрів-сантехніків. Він може відрізнятися за складністю, залежно від типу обраного вами басейну. Наприклад, настінний туалетний столик може бути трохи складнішим, ніж простий умивальник на п’єдесталі. Встановлення нової раковини також зазвичай передбачає встановлення нових кранів і зливу, а також підключення до водопроводу та каналізації. Нижче ви знайдете середні витрати.

Скільки коштує встановити стандартний унітаз?

Так само, як і у випадку з установкою умивальника, ціна вашого нового унітазу буде залежати від того, чи буде він звичайного дизайну. Вартість інсталяції, наведена нижче, базується на приставному унітазі, найпоширенішому типі. Приставний унітаз або навіть підвісний може зайняти більше часу і коштувати дорожче, оскільки вимагатиме дещо складніших сантехнічних робіт.

Скільки коштує встановлення стандартної ванни та панелей?

Виріб, який дав назву ванній кімнаті, – ванна – має бути надійно встановлений, під’єднаний до каналізаційної труби, а також мати крани та злив. Більшість звичайних ванн також потребують додавання панелей для акуратного оздоблення. Середні витрати, наведені нижче, базуються на цьому типі робіт. Ціна може збільшитися, якщо ви встановлюєте окремо стоячу ванну або душову кабіну, або змінюєте планування старої ванної кімнати.

Скільки коштує викласти плитку у ванній кімнаті?

Укладання плитки може бути досить трудомістким завданням, і загальна вартість значною мірою залежить від площі поверхні, яку ви хочете покрити. Наприклад, якщо ви вибираєте плитку для ванної кімнати для певних зон (наприклад, для.g. виключно навколо душової кабіни та ванни), ви суттєво заощадите. Однак повністю викладена плиткою ванна кімната, включаючи всі 4 стіни та підлогу, буде коштувати значно дорожче і займе більше часу.

 • Ціна: Близько 100-120 фунтів стерлінгів за квадратний метр
 • Типовий час роботи: 1-5 днів залежно від необхідного покриття

Скільки коштує встановлення теплої підлоги?

Підлога з підігрівом швидко стає популярним вибором у ванних кімнатах, дозволяючи індивідуально контролювати температуру без необхідності використання громіздких радіаторів. Це може допомогти вам заощадити гроші на комунальних платежах в довгостроковій перспективі. Якщо ви плануєте встановити теплу підлогу, ознайомтеся з середніми витратами нижче.

 • Ціна: 260-290 фунтів стерлінгів для середньої ванної кімнати
 • Типовий час роботи: 5 годин – 2 дні залежно від необхідного покриття

Скільки коштує встановлення витяжного вентилятора?

Добре провітрювана сімейна ванна кімната життєво необхідна, не в останню чергу для запобігання росту цвілі. Під час капітального ремонту ванної кімнати або ремонту з нуля завжди важливо подумати про встановлення витяжного вентилятора. Для будь-яких електромонтажних робіт потрібен професійний електрик, тому завжди враховуйте цю додаткову вартість у своєму бюджеті.

Скільки коштує встановлення душової кабіни та піддону?

Залежно від розміру вашої ванної кімнати, ви можете віддати перевагу душовій кабіні, а не ванні. Адже у багатьох ванних кімнатах або невеликих ванних кімнатах є місце лише для душової кабіни. Встановлення душової кабіни включає в себе роботу зі скляними екранами, можливе встановлення дверей і, перш за все, забезпечення їхньої надійності та водонепроникності. Зазвичай також потрібен душовий піддон, який, можливо, доведеться встановлювати разом зі стояком, залежно від вашого підлогового покриття. Нижче наведено середню вартість цього завдання.

Скільки коштує встановлення стандартної душової кабіни зі змішувачем?

Популярний вибір для багатьох нових ремонтів ванних кімнат, змішувальні душові кабіни стають все більш поширеним явищем у ванних кімнатах Великобританії. Однак вони вимагають багато сантехнічних ноу-хау. Залежно від планування вашої ванної кімнати, заміна аналогічної душової кабіни може коштувати дешевше, ніж встановлення нової.

 • Ціна: £330-£430
 • Типовий час роботи: Близько 8 годин (нова) або близько 2 годин (аналогічна заміна)

Скільки коштує встановити електричний душ?

У той час як стандартні душові кабіни не вимагають ніяких електричних робіт, електричний душ – як випливає з назви – вимагає. Тому, як правило, це буде коштувати трохи дорожче. Якщо вам цікаво, кого вам потрібно буде найняти для виконання цієї роботи, прочитайте нашу статтю про те, який спеціаліст найкраще підходить для встановлення електричного душу.

Скільки коштуватиме нова ванна кімната у 2024 році
 • Ціна: £500-£550
 • Типовий час роботи: Близько 8 годин (новий) або близько 2 годин (аналогічна заміна)

Скільки коштує встановити комплект для вологої кімнати (піддон, зливний бачок і 5 кв.м заміни підлогового покриття)?

Тепер ми переходимо до деяких більш складних завдань … Як заміна ванної кімнати, мокра кімната, безумовно, може додати цінності вашій власності. Для того, щоб зробити вашу нову ванну водонепроникною, доведеться докласти чимало зусиль, але результати будуть приголомшливими. Комплекти для вологих кімнат можуть значно збільшити ваші загальні витрати на ванну кімнату.

Скільки коштує встановити гідромасажну ванну?

Що може бути розкішніше, ніж повернутися додому у власну гідромасажну ванну? Хоча вона дуже розслаблює, її встановлення обійдеться дорожче, ніж звичайної ванни, оскільки потрібні електромонтажні роботи.

Скільки коштує встановити шафу для ванної кімнати?

Від високих настінних тумб до дзеркальних шаф – встановлення шафи у ванній кімнаті, як правило, є простим завданням, яке не потребує сантехнічних робіт. Це відображено в середній вартості. Однак, якщо ви вирішите встановити туалетний столик, це потребуватиме сантехнічних робіт, що збільшить загальну вартість.

Скільки коштує встановити рушникосушку або радіатор?

Від великої ванної кімнати до найменшого туалету внизу, вам потрібно, щоб ваш простір був теплим і гостинним. У багатьох випадках рушникосушарка набагато зручніша за радіатор, забезпечуючи місце для підігріву рушників. Витрати можуть варіюватися в залежності від того, чи можете ви замінити подібне на подібне, чи вам потрібна абсолютно нова установка.

Скільки коштує штукатурка ванної кімнати?

Якщо ви видаляєте кахельну плитку з вашої поточної ванної кімнати або просто хочете підготувати поверхні, штукатурка є важливою частиною ремонту ванної кімнати. Це додає міцності вашим стінам і гарантує, що вони будуть красивими, гладкими та рівними. Перш ніж наймати майстра, переконайтеся, що він зможе обштукатурити ваші стіни або, принаймні, надати досвідченого штукатура.

 • Ціна: 70-80 фунтів стерлінгів за квадратний метр
 • Типовий час роботи: 6 годин – 3 дні залежно від необхідного покриття

Скільки коштує встановити водонепроникний телевізор?

Якщо ви хочете створити розкішну ванну кімнату, встановлення водонепроникного телевізора для ванної може бути саме тим квитком. Уявіть, як ви лежите у ванній і дивитеся улюблені програми? Це буде пов’язано з електромонтажними роботами, тому знадобиться електрик.

Скільки коштує встановити стельовий світильник?

Типова частина будь-якого ремонту ванної кімнати, встановлення нового світла означатиме наймання електрика. Простий, одиночний світильник не повинен створювати жодних проблем для досвідченого та кваліфікованого спеціаліста.

Скільки коштує покласти ламінат або вінілову підлогу у ванній кімнаті?

Якщо ви плануєте покласти ламінат або вінілове покриття замість плитки, це не повинно коштувати надто дорого (багато брендів підлогових покриттів для ванних кімнат стверджують, що це так просто, що ви можете зробити це самостійно). Просто не забудьте точно виміряти площу підлоги, яку ви хочете покрити, щоб не купити занадто мало (або занадто багато)!)

 • Ціна: 40-60 фунтів за квадратний метр
 • Типовий час роботи: Залежить від покриття

Підсумок витрат на встановлення ванної кімнати

Завдання Типова ціна Типовий час роботи
Встановіть умивальник на п’єдесталі та стандартні крани £330-£360 1-2 години
Встановити стандартний унітаз £330-£360 2-3 години
Встановлення стандартної ванни та панелей £370-£400 3-5 годин
Встановлення стандартної душової кабіни зі змішувачем £330-£430 2-8 годин
Встановити електричну душову кабіну £500-£550 2-8 годин
Встановлення душової кабіни та піддону £510-£540 3-5 годин
Встановити шафу для ванної кімнати £70-£90 1-3 години
Встановіть рушникосушку або радіатор £330-£480 2-4 години
Штукатурка ванної кімнати 70-80 фунтів стерлінгів за квадратний метр 6 годин-3 дні
Обкласти плиткою ванну кімнату 100-120 фунтів за квадратний метр 1-5 днів
Укладання ламінату / вінілової підлоги 40-60 фунтів за квадратний метр Залежить від покриття
Встановлення стельового світильника £150-£190 1-3 години
Встановлення витяжного вентилятора £300-£330 2-4 години
Встановлення теплої підлоги £260-£290 5 годин-2 дні
Установіть комплект для вологої кімнати £1,650-£1,900 3-5 днів
Встановлення гідромасажної ванни £500-£590 1 день
Встановити водонепроникний телевізор £380-£410 2-4 години

Вказані вище витрати на ванну кімнату та час роботи слід використовувати лише як приблизну орієнтовну вартість. Вони можуть відрізнятися з кількох причин (див. нижче).

3. Витрати на встановлення ванної кімнати різняться

Хоча ви можете отримати хорошу оцінку орієнтовних витрат при плануванні робіт у вашій ванній кімнаті, кінцева цифра може відрізнятися. Наші рекомендовані інсталятори запропонували від 160 до 210 фунтів стерлінгів за невеликі роботи, такі як встановлення умивальника на п’єдесталі з кранами, тоді як більші завдання, такі як облицювання ванної кімнати плиткою, коштували в середньому близько 100-120 фунтів стерлінгів за квадратний метр.

Загалом, середня вартість встановлення нової ванної кімнати у Великобританії становить 7 200 фунтів стерлінгів. Однак, якщо ви просто замінюєте подібну ванну кімнату, без додаткового облицювання плиткою чи підлогою, ви можете досягти цього за значно меншу суму.

Причина, по якій витрати відрізняються, полягає в тому, що кожна робота повинна бути оцінена в залежності від її індивідуальних обставин. Розмір і форма вашої ванної кімнати впливають на те, наскільки легко виконати роботу, скільки часу вона займе і скільки матеріалів буде використано. Якщо виникають невидимі ускладнення, такі як пошкодження трубопроводів, то це збільшує вартість пропозиції. Витрати також можуть збільшитися, якщо потрібно видалити існуючі світильники.

Навіть маленька ванна кімната може виглядати стильно завдяки гарному монтажу та високоякісним виробам

Витрати на встановлення ванної кімнати можуть відрізнятися в залежності від місця розташування

Ще одна причина, чому витрати на встановлення ванної кімнати можуть відрізнятися, – це місце розташування або регіон, в якому ви живете. Наприклад, у великому місті, де є багато майстрів, які конкурують між собою, ви можете знайти сантехніка, який виконає вашу роботу за трохи нижчою ціною, ніж та, яку ми оцінили. Однак для тих, хто живе в Лондоні, де тижневий заробіток на 152 фунтів стерлінгів вищий, ніж у середньому по Великобританії, ви можете додати додаткові 10-20% до наших орієнтовних витрат на встановлення ванної кімнати. Якщо ви живете у віддаленому місці, наприклад, у селі чи на острові, вам доведеться заплатити трохи більше.

Останнім часом ми спостерігаємо зростання цін на паливо через поточну ситуацію в Україні. Це може призвести до збільшення вартості послуг сантехніків, особливо якщо їм доведеться долати велику відстань, щоб дістатися до вас.

4. Монтажники ванних кімнат поруч зі мною

Наймати монтажників ванних кімнат, які живуть поруч з вами, завжди важливо. Зрештою, ви б не хотіли, щоб продавець їхав кілька годин до вас додому і відчував себе втомленим після прибуття. Ми рекомендуємо звертатися до місцевих майстрів, які мають акредитацію Британського інституту встановлення кухонь, спалень та ванних кімнат (BiKBBi).

Спробуйте розмістити вакансію на MyBuilder.com, щоб знайти рекомендованих майстрів. Отже, незалежно від того, чи живете ви в Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері, Глазго, Брістолі чи деінде у Великій Британії, ви можете скористатися послугами місцевого майстра з облаштування ванних кімнат.

5. Скільки коштують товари для ванної кімнати?

Тепер, коли ми детально розглянули витрати на облаштування ванної кімнати, настав час розглянути, скільки коштуватиме ваш новий набір для ванної кімнати. Залежно від ваших потреб, товари для ванної кімнати в середньому додадуть ще 1,500 фунтів стерлінгів до вашого бюджету на встановлення. Однак ці витрати можуть варіюватися залежно від того, чи у вас велика ванна кімната, чи ви обираєте більш звичайні предмети, а не розкішні доповнення.

У Victoria Plum ми знаємо, як сильно ви дбаєте про вартість вашої ванної кімнати, і найкращий спосіб зменшити ці витрати – це придбати якісні товари для ванної кімнати за правильною ціною. Тож, чому б не переглянути наші розкішні окремо стоячі ванни, стильні умивальники та сучасні туалети, і все це за доступними цінами?? Нижче ви знайдете деякі типові ціни на товари для ванних кімнат, на які ви можете розраховувати, купуючи товари у Victoria Plum.

Скільки коштує набір для ванної кімнати?

Для початку, ми пропонуємо повні комплекти ванних кімнат (включаючи туалет, умивальник і ванну) від £335*, які допоможуть вам оновити вашу ванну кімнату без зайвих витрат.

Стильний набір для ванної кімнати Eden є популярним вибором серед наших клієнтів

Скільки коштують меблі для ванної кімнати?

Меблі для ванних кімнат бувають різних форм, розмірів, кольорів та оздоблень, а ціни на них підходять практично для будь-якого бюджету.

Якщо вам потрібен додатковий простір для зберігання речей, туалетні столики коштують від 130 фунтів стерлінгів, а дзеркальні шафи – від 65 фунтів стерлінгів. Якщо ви хочете додати підвісний унітаз, його можна купити всього за 40 фунтів стерлінгів.

Скільки коштує душова кабіна?

Душові кабіни доступні в широкому діапазоні дизайнів, від простих комплектів зі стояками до повністю прихованих цифрових душових систем. На самому базовому рівні нова душова лійка коштує недорого, в деяких випадках менше 10 фунтів стерлінгів. Тим часом, змішувальний душ з двома виходами можна придбати всього за 105 фунтів стерлінгів, а базовий електричний душ обійдеться вам у 150-200 фунтів стерлінгів.

Скільки коштує ванна?

Якщо ви робите ремонт у ванній кімнаті, можливо, настав час придбати нову ванну. Залежно від обраної вами ванни та необхідного розміру, ви можете витратити від 160 фунтів стерлінгів і вище. Звичайні прямі ванни коштуватимуть від 160 до 300 фунтів стерлінгів, тоді як розкішні окремо стоячі ванни можуть починатися від 350 фунтів стерлінгів. Хочете додати бульбашок у суміш? Гідромасажна ванна може коштувати від 800 до 1200 фунтів стерлінгів.

Перетворіть свою стару ванну кімнату! Недорога акрилова ванна, як ця з нашої колекції Clarity, обійдеться вам всього в 155 фунтів стерлінгів

Скільки коштує унітаз?

Ваша середня ціна на унітаз може починатися десь від позначки 105 фунтів стерлінгів, якщо ви хочете придбати стандартну конструкцію зі щільним з’єднанням. Однак, якщо ви шукаєте дизайнерську модель або певний тип унітазу, ця вартість може зрости.

Скільки коштує умивальник?

Звичайний умивальник на п’єдесталі можна придбати від 45 фунтів стерлінгів, а дизайнерські моделі коштують трохи дорожче. Умивальники зі стільницею, які (як випливає з назви) стоять на стільниці, доступні за ціною від 23 фунтів стерлінгів і вище.

Скільки коштують змішувачі для ванної кімнати?

Ви знайдете величезний вибір змішувачів для ванної кімнати на вибір, включаючи маленькі змішувачі для умивальника до великих, окремо стоячих змішувачів для ванни. Базові змішувачі для умивальника коштують від 35 до 60 фунтів стерлінгів, тоді як спеціальна обробка або дизайнерські моделі обійдуться вам значно дорожче. Змішувачі для ванни, як правило, трохи більші за свої аналоги для раковини, а це означає, що вони будуть коштувати трохи дорожче. Базові змішувачі для ванни та душу можна придбати за ціною від 50 до 100 фунтів стерлінгів. Один із способів заощадити – купити змішувачі для ванної кімнати в комплекті.

Скільки коштує плитка для ванної кімнати та нова підлога у ванній кімнаті?

Встановлення нового покриття для стін та підлоги у вигляді плитки та підлогового покриття може збільшити загальну вартість ванної кімнати. Плитка зазвичай коштує за квадратний метр, і її можна придбати приблизно від 16 фунтів стерлінгів за квадратний метр. m. знак. Аналогічно, ламінат або вінілове покриття для підлоги може виявитися недорогим варіантом для вашої нової ванної кімнати, приблизно від 22 фунтів стерлінгів за квадратний метр. m.

6. Поради, як заощадити гроші на новій ванній кімнаті

Як уже згадувалося раніше, вартість укладання плитки у ванній кімнаті та продуктів може варіюватися, а це означає, що загальну вартість ремонту вашої ванної кімнати можна зменшити, якщо проявити трохи мудрості. Ось кілька простих і швидких порад, які допоможуть вам зменшити витрати на нову ванну кімнату:

 • Отримайте кілька пропозицій щодо встановлення ванної кімнати – це може здатися важкою роботою, але вона того варта. Однак не завжди варто купувати найдешевше. Перед тим, як найняти професіонала, обов’язково ознайомтеся з відгуками та попередніми роботами.
 • Зберігайте планування ванної кімнати незмінним – якщо можете, уникайте переміщення сантехніки, оскільки це вимагатиме додаткових робіт, що призведе до збільшення загальних трудовитрат.
 • Виконуйте певні роботи самостійно – такі речі, як встановлення панелей для ванни, меблів, облицювання плиткою та підлогою, не кажучи вже про фарбування, можна зробити власноруч. Ознайомтеся з нашими посібниками для отримання покрокових інструкцій з відео.
 • Розгляньте можливість самостійного демонтажу старої ванної кімнати – однак, ви повинні робити це, тільки якщо ви впевнені, що не хочете пошкодити трубопроводи, стіни тощо.
 • Зменшіть кількість плитки – Облицювання плиткою всієї ванної кімнати (включаючи стіни та підлогу) може призвести до збільшення витрат. Подумайте про облицювання плиткою лише зони бризок або на половину висоти стін і подивіться, скільки ви можете заощадити, використовуючи альтернативні покриття для стін і підлоги, наприклад, стінові панелі для душу та ламінат.
 • Слідкуйте за вигідними пропозиціями – перевіряйте розпродажі, пропозиції, пропозиції для ванних кімнат та розпродажі товарів, щоб отримати великі знижки.
 • Купуйте комплекти, а не окремі товари – продавці товарів для ванних кімнат часто об’єднують товари разом (наприклад, ванни та змішувачі), оскільки це більш економічно ефективно, і ви можете заощадити гроші, купуючи їх, а не окремі предмети.
 • Подумайте про вивезення відходів – чи можете ви зробити це самостійно? Дивіться розділ нижче ..

7. Як щодо витрат на вивезення сміття та прибирання ванної кімнати?

Жодна робота у ванній кімнаті не обходиться без безладу, і це піднімає питання утилізації відходів. Трейдери утилізують матеріали для вас (наприклад, ваш старий сантехнічний комплект), але вони повинні платити за це за комерційними тарифами. Це означає, що якщо ви виробляєте лише невелику кількість відходів, то вивезення може виявитися дорогим.

Порада: з’ясуйте, чи можна утилізувати відходи самостійно за менші гроші (e.g. найнявши сміттєзбиральника, використавши мішок для сміття або віднісши частину відходів до місцевого сміттєзбірника). Якщо це так, то чому б не запропонувати це своїм працівникам? Це, безумовно, допоможе вам заощадити кілька дорогоцінних копійок на вивезенні старої ванної кімнати.

8. Чи може хтось спроектувати та встановити всю мою ванну кімнату?

Основна ідея нашого опитування монтажників ванних кімнат полягає в тому, що якість завжди є пріоритетом при виконанні будь-якої роботи. А з послугою дизайну ванної кімнати від Victoria Plum ми направимо вас на правильний шлях.

Просто надішліть нам кілька деталей (розміри вашої ванної кімнати, кілька фотографій та базовий ескіз), і ми надамо вам безкоштовний дизайн ванної кімнати без жодних зобов’язань. Більше того, ми надамо вам повний список покупок, щоб ви могли передати його своєму торговельному представнику, щоб він точно знав, що вам потрібно.

Професійне оздоблення може коштувати трохи дорожче, але, безсумнівно, це те, за що варто заплатити? Зрештою, ванна кімната, яка була встановлена правильно і виглядає чудово, з більшою ймовірністю прослужить довше, ніж та, яка має ставлення “дешево і сердито”.

Продовжуйте. подаруйте своїй новій ванній кімнаті задоволення. Набір для ванної кімнати Eden з прямою ванною від Orchard Bathrooms можна придбати всього за 429 фунтів стерлінгів

*Ціни на всі продукти актуальні станом на 21/12/2023. Ціни можуть змінюватися.

9. Реальні приклади встановлення ванних кімнат

Щоб допомогти вам зрозуміти, як витрати на нову ванну кімнату можуть відрізнятися від проекту до проекту, ми вибрали 3 нещодавні реальні приклади зі сфери дизайну та інсталяції Victoria Plum і, з дозволу наших щасливих клієнтів, ми покажемо вам, скільки коштував кожен з них.

Ванна кімната Райана середнього розміру

Райан попросив відремонтувати свою головну ванну кімнату в сучасному стилі, з місцем для зберігання та плиткою на більшості стін і підлоги.

Ця ванна кімната коштувала 6 182 фунтів стерлінгів.28 фунтів стерлінгів (значно менше, ніж середня вартість) і, використовуючи безвідсоткове фінансування, могла бути погашена 36 щомісячними платежами по 171 фунт стерлінгів.73.

Ванна кімната Ханни середнього розміру

Ганна хотіла перетворити свою втомлену, занедбану стару ванну кімнату на чистий, сучасний простір з трендовими чорними акцентами та багатофункціональною душовою кабіною – ідеальний варіант для спільного сімейного використання.

Скільки коштуватиме нова ванна кімната у 2024 році

Загальна вартість цієї ванної кімнати була набагато нижчою, ніж у середньому по Великобританії, і склала 6 278 фунтів стерлінгів.40. Використовуючи безвідсоткове фінансування, це можна погасити 36 щомісячними платежами по 174 фунтів стерлінгів.40.

Велика ванна кімната Габріели

Маючи трохи більше простору для ігор, Габріела шукала справжнього дизайнерського вигляду для реконструкції своєї ванної кімнати. Кольорові стінові панелі навколо душової кабіни та додаткові місця для зберігання додали завершальних штрихів до готової ванної кімнати.

Скільки коштуватиме нова ванна кімната у 2024 році

Загальна вартість цієї ванної кімнати вийшла набагато ближчою до середнього показника по Великобританії – 9 167 фунтів стерлінгів.04. Потенційно це може бути погашено за допомогою безвідсоткового фінансування з 36 щомісячними платежами по 254 фунтів стерлінгів.64.

Щоб дізнатися більше про реальні приклади, перегляньте наш повний посібник з проектування та встановлення ванних кімнат і дізнайтеся, що клієнтка Victoria Plum Розмарі з Йорка думала про весь процес.

10. Більше ідей та порад для ванних кімнат

На сайті Victoria Plum ви знайдете багато натхнення для вашого наступного ремонту ванної кімнати, включаючи керівництва по стилю, галереї зображень, ванні кімнати клієнтів і багато іншого. Дозвольте нам допомогти вам перетворити вашу стару ванну кімнату на щось, чим ви будете пишатися.

Якщо вам потрібна допомога, ми пропонуємо поради експертів, включаючи посібники з планування кімнат, посібники з купівлі товарів для ванних кімнат та посібники з монтажу своїми руками. Просто натисніть на одне з посилань нижче, щоб розпочати перегляд:

Хочете дізнатися, скільки коштує нова кухня?

Ознайомтеся з нашим посібником щодо витрат на встановлення кухні зараз.

Подобається ця стаття?

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, щоб отримати більше надихаючих публікацій та чудових порад для вашої ванної кімнати. Натисніть на будь-яку з кнопок нижче.

Адам народився та виріс у Західному Англії, а зараз живе на узбережжі Йоркширу, і вже понад 10 років втілює ідеї домашнього інтер’єру в життя у Victoria Plum. Улюблені стилі інтер’єру Адама сформувалися під впливом як урбаністичних, так і природних чинників.

Будьмо соціальними

Слідкуйте за нами в соціальних мережах за останніми новинами, пропозиціями та конкурсами

By Mebmoy