Ви підібрали ідеальну сантехніку, меблі та оздоблення для ванної кімнати, але минув час, і інтер’єр трохи приївся? Є прості й невитратні способи його оновити, застосувавши прийоми декорування.

1. Встановіть незвичайні полиці

Якщо вам подобаються відкриті полиці у ванній, чому б не вибрати моделі з незвичайним дизайном? Це можуть бути вироби з дерева, металу, пофарбованого в чорний колір, міді або скла – такі конструкції виглядають незвично і відповідають останнім дизайнерським тенденціям.

9 способів оновити ванну без ремонту

А ось від стандартних пластикових або хромованих полиць краще відмовитися – до них давно всі звикли і індивідуальності інтер’єру вони не додадуть.

2. Повісьте нову шторку

Якщо ви не встановили скляні перегородки у ванній, а використовуєте шторку, чому б не оновити її? Це досить великий елемент інтер’єру, який привертає до себе увагу – він цілком може стати акцентною деталлю оформлення.

Якщо ж, навпаки, хочеться зробити шторку максимально непомітною – обирайте варіант у тон з оздобленням стін або прозору.

3 Позбавтеся від візуального шуму

Різнокольорові флакончики, баночки з кремом, іграшки для купання та інші аксесуари, що у великій кількості заповнюють простір ванної, створюють відчуття безладу.

Щоб інтер’єр виглядав цілісним і охайним, розкладіть дрібниці в однакові ємності: пластикові непрозорі контейнери, кошики, коробки. Їх можна розставити на полицях або на поверхні пральної машини.

4. Додайте зелені

Якщо між ванною і кухнею є вікно, в такому приміщенні непогано почуватимуться живі рослини, які люблять тінь і вологість. У глухому приміщенні на допомогу прийде спеціальне підсвічування.

Менш клопіткий спосіб “озеленення” ванної – встановити в ній штучні квіти – точні копії живих рослин.

5. Оновіть килимок

Оригінальний м’який килимок зробить інтер’єр кімнати затишнішим і пожвавить його. Незвичайну модель можна пошукати в магазинах, а можна виготовити самостійно: зв’язати з товстої пряжі, зібрати з повстяної гальки, змайструвати з винних пробок, рейок, поліетиленових пакетів. Такий виріб додасть обстановці індивідуальності.

6. Поміняйте аксесуари

Навіть несуттєві на перший погляд дрібниці допоможуть створити певний настрій і перетворити приміщення.

Дозатор для раковини, мильниці, стаканчики для щіток, виконані в єдиному стилі, рушники для ванної, підібрані в тон з обробкою або шторкою, зроблять ванну набагато привабливішою.

До речі, рушники ефектніше виглядають, якщо вони розвішані не на гачках, а на спеціальних тримачах або складені в акуратні рулони на відкритих полицях.

7. Урізноманітніть дизайн наклейками

Наклейки – простий і дешевий спосіб оживити однотонну стіну. У разі потреби їх легко зняти або замінити.

Морська тематика – це занадто заїжджено. Хочете оригінальності – вибирайте нетривіальні зображення: візерунки кахлів, геометрію, мінімалістичні зображення.

8. Зробіть приміщення світлішим

Для цього не обов’язково встановлювати нові світильники, хоча цей спосіб теж хороший. Часом досить поміняти плафон і поекспериментувати з відтінками, колірною температурою та інтенсивністю світла.

Спробуйте різні варіанти: більш холодне або тепле освітлення, яскраве або розсіяне світло – і виберіть той, який вас влаштує.

9. Оновіть дзеркало

Ще один предмет, що незмінно привертає увагу у ванній кімнаті – дзеркало. Воно також може стати акцентною деталлю інтер’єру і перетворити його.

9 способів оновити ванну без ремонту

Нехай це буде, наприклад, модель незвичайної форми, з вбудованим підсвічуванням або в оригінальній рамі.

Застосувавши ці прийоми, ви легко зможете зробити інтер’єр ванної оригінальнішим і затишнішим.

By Mebmoy