Нинішнє поняття про домашній затишок і сучасний погляд на облаштування житла дають нам змогу створити творчу молодіжну обстановку не тільки у квартирі-студії з панорамними вікнами, а й у старенькій квартирі часів Хрущова.

СТВОРЮЄМО ІНТЕР’ЄР У МОЛОДІЖНОМУ СТИЛІ

Який стиль взяти за основу? На що орієнтуватися? Творчу і надихаючу атмосферу, дух свободи і відчуття щастя несе в собі багатогранний і прогресивний Лофт. Це величезний простір для самовираження і саморозвитку, де немає місця традиційним інтер’єрним засадам і умовностям планування. Якраз те, що потрібно сучасній молоді.

Будь-яка людина, незалежно від професії, що оселилася в лофті, відчує себе молодою, палкою, сповненою наснаги, творцем! Життя в такому, відмінному від норм, інтер’єрі – це виклик загальноприйнятим уявленням про домашній затишок.
Інтер’єр у стилі лофт – це мінімум витрат: найпростіше оздоблення і відсутність дорогих меблів. Підійде все, що накопичилося в будинку, починаючи зі старовинних меблів і закінчуючи суперсучасною побутовою технікою.
Для оздоблення ідеально підійде оголена цегляна кладка, бетонні стіни, дерев’яні підлоги, облізла фарба або штукатурка. А також існує маса способів імітувати брутальне оздоблення: декоративні штукатурки з печаткою часу, шпалери під бетонні стіни, лінолеум або ламінат під потерту дощату підлогу.
Найкраще атмосферу занедбаного заводу або фабрики передають неяскраві, похмурі кольори, хоча останнім часом часто стали зустрічатися лофти з переважанням білого кольору.
Ще одне правило лофту: повітропроводи, труби і вентиляційні системи не ховають за гіпсокартон, а сміливо виставляють напоказ.
Що стосується меблів: вони можуть бути будь-якими, крім “буржуазних”. Союз ультрамодних і раритетних меблів – тільки вітається! Коване ліжко і м’які пуфи, дерев’яні старовинні стільці і металевий стелаж на коліщатках. Сучасна побутова техніка, наворочена кухня і ретро-холодильник. Не бійтеся поєднувати непоєднуване.
Для більшої оригінальності додайте нестандартні аксесуари: дорожні знаки, старовинні друкарські або швейні машинки, рекламні плакати, автомобільні номери, “вокзальний” годинник, шестерінки…

ДИЗАЙН МОЛОДІЖНОЇ КІМНАТИ ДЛЯ ЮНАКА

По-перше, вибір кімнати молодої людини зумовлений тим, що в цей етап життя відбувається багато яскравих подій: вона спілкується, навчається, збирає в себе друзів, грає на музичних інструментах. Тому їй необхідний особистий простір, який був би досить мобільним і здатним підлаштуватися під спосіб життя свого мешканця.
Перш ніж приступати до створення молодіжного інтер’єру, необхідно зробити заміри вашого приміщення і схематичний начерк у пропорціях, з позначенням стін, вікон і дверей. Далі ми визначаємося з кількістю меблів і розташуванням функціональних зон приміщення. Начерк приміщення готовий і ми приступаємо до створення списку оздоблювальних матеріалів.

У нас є 3 основні конструктивні елементи: підлога, стіни, стеля. Для них ми використовуємо такі матеріали:

  • Стеля можна пофарбувати в 1-2 шари водоемульсійною білою фарбою, можна додати колер і отримати молочну гаму. Це найпростіший спосіб. Якщо є можливість, можна ускладнити оформлення стелі – нанести на неї декоративну штукатурку губкою, і загладити шпателем – на стелі з’являться красиві рельєфи. Фарбу можна використовувати будь-яку, яка буде найбільш доступна вам;

  • Стіни: як уже нам відомо, стиль лофт поєднує в собі використання цегляної кладки й однорідних стін. Ми спочатку намічаємо зони, де у нас буде елемент цегляної кладки. Решту стін вирівнюємо і фарбуємо, бажано у світлий відтінок, можна навіть у колір стелі. Далі або оголюємо стіни до цегли, або шукаємо в будівельних магазинах штучний камінь “під цеглу”. Вибирайте декоративну цеглу на основі гіпсу, вона досить легка, недорога за ціною, укладається штучно.
    Укладається на підготовлену стіну, як і керамічна плитка, на плитковий клей. Монтаж простий: ви можете розташовувати цеглинки впритул одна до одної, залишаючи проміжки для шва. Шов робиться окремо після монтажу, докладніше інформацію про укладання можна знайти в інтернеті. Отже, на розмічені нами місця під декоративну кладку, ми монтуємо цеглу. Попередньо заґрунтуйте стіну – для поліпшення зчеплення матеріалу. Забарвлення цегли можна вибрати біле або червоне, залежно від ефекту, якого ви хочете досягти.
    Отже, стеля і стіни готові, приступаємо до вибору підлогових покриттів;

  • Підлога: ідеально підійде ламінат з однорідною світлою текстурою. На даний момент існує величезний вибір колірних рішень цього покриття і на будь-який достаток;

ДИЗАЙН МОЛОДІЖНОЇ КІМНАТИ ДЛЯ ДІВЧИНИ

Колірна гама використовується майже монохромна, так звана природна, з м’якими переходами від молочного до коричневого. З матеріалів – благородні породи дерева. Усе це дещо пом’якшує жорсткість типово лофтової стилістики і створює більш комфортні умови для проживання своєї господині. Лофт, як великий універсальний простір, дає змогу легко уживатися різним стилям, залежно від характеру та вподобань його мешканки. На тлі грубих поверхонь чудово виглядають затишні килими, кришталеві люстри, плетені меблі, хутряні шкури, яскравий текстиль, камін. Усе це створює атмосферу комфорту, тепла і затишку.

Дизайн молодіжний - створюємо енергійний інтер'єр
Дизайн молодіжний - створюємо енергійний інтер'єр

Насправді, жодних конкретних законів у цьому стилі немає, тому що СУЧАСНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ІНТЕР’ЄР – ЦЕ ТЕРИТОРІЯ ВІЛЬНОСТІ!

Дизайн молодіжний - створюємо енергійний інтер'єр

Теги:
Молодіжний стиль в інтер’єрі
дизайн кімнати для дівчини
дизайн молодіжний
кімната для дівчини
молодіжна кімната
молодіжний інтер’єр
молодіжний стиль +в інтер’єрі

By Mebmoy