На вулиці Новікова-Прибою, безпосередньо біля берега річки, розташовується розкішний житловий комплекс. В одній із квартир колись проживав знаменитий російський співак і виконавець хіта на всі часи “Я люблю тебя до слез” Олександр Сєров. Нещодавно у своїх соціальних мережах артист заявив, що готовий розлучитися зі своїм улюбленим будинком.

Що ж отримає новий власник? По-перше, територію в 145 квадратних метрів. На поверсі розташовується всього 2 квартири, що явно плюс – буде менше сусідів. Насправді раніше це були три розрізнені квартири, які Сєров поступово викупив і об’єднав. У результаті в його будинку виявилося дев’ять вікон – тільки уявіть, скільки світла! Що ще маємо в арсеналі? Кухня з повноцінною їдальнею, три ванні кімнати, дві лоджії, два балкони.

Квартира Олександра Сєрова: розкішна класика

Особливу увагу Олександр Сєров, звичайно ж, приділив дизайну квартири. В оздобленні він використовував виключно світлі тони. Це поєднання білого, помаранчевого, бежевого, м’ятного і заспокійливого синього. На додаток – меблі з натурального дерева світлих відтінків і численні предмети декору. Сєров є шанувальником моря, тому й інтер’єр був виконаний у відповідному стилі, а також доповнений такими елементами, як черепашки, картини у вигляді рятувального круга, годинник у формі штурвала тощо.

Квартира Олександра Сєрова: розкішна класика

Ще одна цікава деталь – у вітальні розташовується повноцінний бар зі стійкою і красивими скляними стелажами для розміщення спиртних напоїв. Сама ж кімната ідеально підходить для прийому гостей і влаштування різного роду заходів. Тут є м’який і затишний диван.

Ванні кімнати виконані в різній колірній гамі: зелена, синя і рожево-біла. Усі вони є суміщеними із санвузлом. Зазначимо, що одна з ванних оснащена душовою кабіною. Олександр Сєров пропонує стати власником цієї чудової квартири на березі річки всього за 20 мільйонів рублів.

By Mebmoy