З радянського минулого нам дісталися шпалери в квіточку, клаптеві ковдри, декоративні тарілки, мереживні серветки та багато іншого. Сьогодні поговоримо про те, як додати сучасності цим речам.

Модні ідеї декору від наших бабусь

Шпалери в квіточку

Шпалери у квіточку – це нестаріюча класика . Вони додають практично будь-якому інтер’єру тепла і затишку, але з квітковим принтом варто бути акуратнішими. Обклейте стіни такими шпалерами тільки в одній кімнаті, наприклад, у спальні також шпалери в квіточку можна використовувати для створення акцентної стіни.

Мереживні серветки

В’язані серветки за радянських часів можна було зустріти практично у всіх будинках. У наш час витончене мереживо, як і раніше, актуальне, тільки використовувати його варто акуратно, припустимо, доповнити святкову сервіровку.

Клаптеві ковдри

Клаптеві ковдри із залишків тканини і старого одягу шили ще в Стародавній Русі. У наш час з тканинами проблем немає і можна навіть придбати в магазині спеціальні набори для шиття клаптикової ковдри. Така ковдра відмінно впишеться в сучасний інтер’єр у стилі бохо.

Металеве ліжко

Якщо у вас залишилося металеве ліжко сміливо перефарбовуйте її в яскравий колір і встановлюйте у своїй спальні. Стиль ретро зараз актуальний.

Сервант

Сьогодні в моду повертається відкрите зберігання. В серванті зі скляними дверцятами ваш посуд буде виглядати просто чудово і стане невід’ємною частиною інтер’єру.

Тюль

Тюлеві фіранки додають інтер’єру тепла і затишку, а в сонячну погоду вся кімната наповнюється химерними візерунками. Прямо як удома у бабусі.

Кімнатні рослини

У радянські часи у всіх квартирах було багато кімнатних рослин. Це чудовий спосіб освіжити інтер’єр і внести в нього нових фарб. Таке рішення актуальне і зараз.

Макраме

За радянських часів макраме займалися багато хто, і зараз сплести панно або кашпо для квітів можна за схемами і відео з Інтернету. У наш час вони також актуальні і застосовні в стилі бохо.

Декоративні тарілки

Декоративні тарілки з яскравими візерунками, популярними за радянських часів, сьогодні теж актуальні. Найголовніше, правильно підібрати принти і відтінки. Розмістити тарілки можна на кухні або в їдальні.

Плетені кошики

Це чудове рішення для зберігання. Їх можна розставити у ванній кімнаті, на кухні та навіть у вітальні . Також їх можна використовувати як кашпо або окремий предмет декору.

Східний килим

Справжнім предметом розкоші в радянські часи був килим. Кілька десятиліть вони не були в тренді, зараз же знову повертаються в моду. Тож, якщо у вас зберігся бабусин килим, його варто постелити у вітальні.

Валізи та скрині

Старі бабусині валізи і скрині ще можуть стати вам у пригоді, не варто їх викидати. З них вийдуть чудові журнальні столики або підставки для квітів.

Модні ідеї декору від наших бабусь

By Mebmoy