Для просторої кімнати легко створювати дизайн-проект. Якщо приміщення маленьке, тоді не просто підбирати відповідні передпокої для вузьких коридорів. Необхідно вмістити в невеликий простір меблі і не захарастити його. Приступаючи до роботи, варто вивчити всі нюанси й основні принципи.

Правила розробки дизайну у вузьких приміщеннях

Важливо розставити меблі так, щоб приміщення здавалося ширшим. Цього можна домогтися, якщо виконувати такі вимоги:

 • Меблі варто вибрати функціональні і не громіздкі.
 • Шафа – головний предмет, тому їй необхідно приділити увагу. Можна вибрати вузький, кутовий або модульний варіанти.
 • У висоту меблі можуть досягати стелі, головне зберегти по максимуму ширину простору. Вибирати відкриті, закриті або змішані меблі вам, все залежить від ваших бажань і смакових уподобань.
 • Сидіння купуйте вбудоване, щоб воно не заважало переміщатися кімнатою.
 • Дзеркало – це не тільки зручний аксесуар, а й можливість візуально зробити простір більшим, тому повісити його варто.
 • В оздобленні та меблях переважно вибирати світлі тони.
 • Світло має бути яскравим і спрямованим зверху.

Передпокій для вузького коридору має вирізнятися функціональністю, давати змогу заховати потрібні речі. Якщо їх прибрати в шафу, то в приміщенні завжди буде порядок. Не потрібно купувати велику кількість різних елементів, щоб не виникав ефект захаращеності, досить вузької шафи або етажерки. Кутові меблі дадуть змогу зберегти простір.

Передпокій Кантрі

щоб створити відчуття простору, обирайте білий колір для стін. Пастельні відтінки додають комфорт і затишок. Контрастні елементи візуально розсунуть межі кімнати. Наявність дзеркальних поверхонь також візуально збільшує об’єм приміщення.

Як оформити вузький передпокій у квартирі?

Роблячи ремонт у приміщенні, найкраще змонтувати підвісну стелю з якісним підсвічуванням, яке забезпечує хороше освітлення. Матеріали, використовувані для оздоблення стін, мають добре митися. Підлоги також роблять практичними, їх доведеться часто мити, тому покриття має бути стійким до вологи та стирання. Між предметами має бути прохід достатній для зручності переміщення. Облаштувати простір потрібно так, щоб зберегти наявну ширину. Для роботи варто купувати сучасні якісні матеріали.

Ваш дім починається з передпокою, тож йому потрібно приділити увагу та зробити його максимально привабливим. Часто використовують для його оформлення мінімалізм. Створюючи сучасне приміщення, необхідно пройти такі етапи:

 • Розробка проєкту з урахуванням усіх побажань. Потрібно виконати всі необхідні заміри, щоб вибрати меблі.
 • Дизайн-проект можна розробити самому або замовити послуги професійного дизайнера.
 • Меблі варто зробити на замовлення або придбати під свої розміри. Важливо не перевантажувати простір. Можна вибрати вузькі передпокої в коридор або віддати перевагу відкритій вішалці.
 • Вибір матеріалів оздоблення варто здійснювати в спеціалізованих торгових точках. Купуйте практичні будматеріали, які легко миються.
Передпокій Анрі

проектування інтер’єру вузьких передпокоїв

Щоб спроектувати коридор, на першому етапі необхідно виконати заміри. Це дасть змогу підібрати місце для кожного предмета. Головна увага приділяється великим речам. Конфігурація вішалки або шафи залежить від наявного простору. Глибину потрібно вибрати таку, щоб вільно пересуватися кімнатою. Можна замовити проєкт у професійного дизайнера, який допоможе вибрати ідеальне рішення для вашого приміщення. Якщо правильно зробити проєкт інтер’єру коридору, то ви отримаєте такі переваги:

 • можливість придбати меблі, які підійдуть для вашої кімнати ідеально;
 • ваш коридор вийде стильним і функціональним;
 • передпокій впишеться в інтер’єр всієї квартири;
 • приміщення легко буде утримувати в порядку;
 • у вас будуть розміри необхідних конструкцій та ідеальне поєднання кольорів.

За проєктом просто зробити меблі на замовлення або підібрати в магазині з готових варіантів. Вибір залежатиме також від вашого бюджету.

Передпокій Бріо

типи меблів для коридору

Виробники виготовляють такі варіанти передпокоїв :

 • закриті. Вони виконуються з навісними дверцятами.
 • Відкриті – полички і вішалки.
 • Змішані являють собою комбінацію перших двох типів.

Передпокій у вузький коридор закритого типу передбачає наявність дверей, тому найкращий варіант – шафа-купе. Вам не доведеться обходити відкриті двері або вдарятися об них. Обов’язково вибирайте світлі відтінки, адже на відміну від відкритих передпокоїв видно всі меблі. У коридорі найчастіше вікон немає, тому освітлення потрібно зробити яскравим. Якщо є дзеркало, то важливо розмістити світильники так, щоб тінь, яка падає від предметів, не заважала дивитися в нього.

Обираючи шафу, продумайте, скільки вам потрібно полиць, як вони мають розміщуватися, скільки потрібно місця під вішалки, де розміщуватиметься взуття. Якщо замовити виготовлення шафи-купе, то ви отримаєте низку переваг:

Варіанти передпокоїв для вузьких коридорів
 • замовлена конструкція ідеально встане вздовж стіни;
 • якщо вибрати дзеркальні дверцята, то зможете візуально збільшити приміщення, крім того, ви отримаєте велике дзеркало;
 • комплектація шафи буде такою, як ви сплануєте;
 • розміри полиць і відстані між ними можна вибрати індивідуально.
Передпокій Адажіо

якщо вам до душі ідеї змішаних передпокоїв, то обирайте їх. Ці варіанти дозволяють зручно зберігати речі. Може розміщуватися тумбочка і вішалка над нею або закриваються бічні полички. Під взуття варто зробити полички різних рівнів, адже взуття за сезоном відрізняється.

За наявності тупика передпокій можна поставити в нього. Тоді кімната залишиться практично повністю порожньою. У цьому разі стіни можна декорувати фотографіями або картинами. Зручно, коли в передпокої можна присісти, а також є дзеркало, куди можна подивитись, виходячи з дому.

Найдешевшим варіантом є модульний передпокій відкритого типу. Це так, оскільки на нього потрібно менше матеріалу і роботи. Перевага таких меблів у тому, що відразу видно, де яка річ лежить і як її дістати. До того ж це найвужчий із варіантів передпокоїв, оскільки відсутні двері. До мінусів можна віднести те, що всі, хто заходить до кімнати, бачать ваші речі. Також вони покриваються пилом. Такий передпокій дає змогу повісити одяг, який ви зараз носите, і не підходить для його зберігання. Тобто необхідно мати ще місце, де він буде зберігатися.

Скільки гачків і поличок вибрати залежить від споживача, кількості речей і дизайну. Важливо розмістити все так, щоб довгі пальта і плащі не волочилися по підлозі, а черевики не заминалися на полиці. Зручно користуватися кошиками для речей, а на поличках розмістити різний декор. Бажано купувати такий варіант передпокою з вбудованим сидінням, адже це функціонально і не потребуватиме додаткового придбання і розміщення банкетки або пуфика.

Варіанти передпокоїв для вузьких коридорів

Знаючи деякі нюанси і правила, можна отримати функціональний і стильний передпокій навіть якщо простір коридору невеликий і вузький. Зробити це можна самостійно або звернувшись за допомогою до професійного дизайнера інтер’єрів.

By Mebmoy