Ми зібрали 16 варіантів комодів на будь-який смак. Сьогодні в меню: лофт, мінімалізм, класика і горезвісний скандинавський стиль.

Мінімалізм

Головне правило комода в стилі мінімалізм: “лаконічний – зовні, місткий – всередині!” Як відомо, мінімалізм передбачає мінімум зайвих деталей і предметів, а значить, ці предмети потрібно кудись складати. Ми пропонуємо 5 варіантів комодів для мінімалістичного інтер’єру.

Товари для інтер’єру

Комод Матісс

Комод Анрі

Комод Глейс

Комод Анрі

16 стильних комодів. Найкращі ідеї: від лофту до класики

Лофт

Основні принципи лофтового напряму: поєднання непоєднуваного в рамках одного інтер’єру, яскраві незвичайні меблі та багато-багато простору. Однак навіть у невеликій квартирі можна створити лофтову атмосферу і наступні 3 комоди нам у цьому допоможуть.

Товари для інтер’єру

Комод Банджо

Комод Mezo KM4

Комод Mezo KM2

Комод Естетика

Скандинавський стиль

Цей стиль передбачає світлі тони стін і меблів, але при цьому не заперечує в міру яскравих акцентів. Тож у цьому разі комод або тумба можуть доповнити загальну колірну гаму інтер’єру або, навпаки, стати тим самим яскравим акцентом.

Товари для інтер’єру

Комод Альфа

Комод Бріо

Комод Матісс

Комод Анрі

Класичний стиль

Цей напрямок притаманний поціновувачам традицій і стриманої розкоші. В інтер’єрі переважають натуральні природні матеріали, вишукана фурнітура та декор. При цьому, колір меблів відіграє колосальну роль. Світлі тони значно “полегшують” інтер’єр, а темні – надають більшої урочистості;

Товари для інтер’єру

Комод Кантрі

16 стильних комодів. Найкращі ідеї: від лофту до класики

Комод Адажіо

Комод Ізотта

Комод Кантрі

Виберіть комод, який прикрасить Вашу квартиру в повному каталозі а якщо Вас зацікавили моделі з колекції Кантрі, то поспішіть! Акція – 30% на колекцію Кантрі триватиме до 30 квітня. Подробиці можна прочитати тут

Теги:
мінімалізм
комоди
лофт
класика
скандинавський стиль

By Mebmoy