Стиль лофт з’явився на світ завдяки численним покинутим горищам і заповзятливій американській молоді, яка перетворила “руїни” на тренд.

Сьогодні лофт затребуваний у Росії, у цьому стилі оформляють шикарні апартаменти, офіси, ресторани, затишні однушки і навіть виробничі цехи та бізнес-парки.

5 основних принципів лофту

Ми підготували 5 принципів, за допомогою яких можна зробити лофт своїми руками.

5 основних принципів лофту

1. Вільний простір

Пращури лофта – занедбані цехи, великий, незахламлений зайвими деталями простір. Тому лофт – це, як правило, квартири студії, де зонування здійснюється за рахунок гри світла, кольору і фактур.
Девіз лофта: “Чим менше стін, тим краще!”

2. барні стільці

Однозначно впишуться в лофтовий інтер’єр. Спочатку лофт вітає незвичайні авторські речі з брутальних і грубих матеріалів: метал, деревина, шкіра – все це про лофт. При виборі стільців варто звернути увагу на металеві або ковані вироби незвичайної або класичної форми. Не потрібно брати однакові! У рамках лофтового інтер’єру можна поєднувати абсолютно різні речі.

5 основних принципів лофту

3. Шкіряні дивани

Диван – король лофтового простору. Саме диван – найбільший елемент інтер’єру при тому, що лофт передбачає мінімальне нагромадження речей. Шафи – маскуються, зайві тумби і стелажі не використовуються, а ось без дивана – ніяк. У плані вибору моделі допускається безліч варіантів. Можна використовувати екошкіру в урочистих класичних моделях, можна вибирати більш сучасні варіанти в однотонних світлих і темних відтінках. Яскраві кричущі кольори в лофті не використовуються, а ось глибокі червоні, коричневі або попелясті відтінки матимуть дуже органічний вигляд.

4. Дизайнерські меблі

Як ми вже говорили, брутальні великовагові речі мають чудовий вигляд у лофтах. Можна сміливо робити стіл з палет або діставати стару бабусину скриню і використовувати її замість шафи. Буде стильно і в тему.

5 основних принципів лофту

5. Недбалість

Фрагменти необроблених цегляних стін, відкриті стельові балки, справжні труби в інтер’єрі – невід’ємні ознаки лофту. Однак не завжди є можливість “оголити цеглу” або підвісити балку на стелю. У такому разі можна використати декоративні меблі. Наприклад, геометрична деревна колекція Альфа відмінно підійде лофтовому стилю.

Теги:
лофт
як зробити лофт
лофтові меблі
лофтові речі

By Mebmoy