Оформлення дитячої кімнати для хлопчика – заняття захопливе і водночас дуже відповідальне! Адже саме в цьому просторі буде розвиватися Ваша дитина. Необхідно передбачити безліч деталей, грамотно зонувати кімнату на місце для творчості, відпочинку, ігор, зустрічі з друзями. Ось кілька порад, які допоможуть Вам при оформленні дитячої.
Вибрати стиль кімнати – одне з найважливіших завдань батьків.

Класичний синій.

Синя кімната для хлопчика матиме незвичний вигляд, якщо придумати оригінальні деталі, цікаві навісні полиці, кумедні світильники, модні постери зроблять інтер’єр стильним. Необов’язково обирати синій як основний колір стін, у синій можна пофарбувати одну акцентну стіну. Так само в синій інтер’єр дитячої відмінно впишуться морські деталі, які дозволять мріяти Вашій дитині про безкрайній океан і морські пригоди.

авторалі.

машини – одна з улюблених тем хлопчаків! Декор дитячої кімнати може полягати не тільки в ліжку у вигляді машинки, а й бути просякнутий духом перегонів. Постери з фото знаменитих гонщиків або вирізки з газет з великими змаганнями, мініатюрні копії популярних моделей машин або фіранки в чорно-білу клітку обов’язково вразять Вашого сина і його гостей.

Дитяча в скандинавському стилі.

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика - сучасні ідеї
Біла дитяча з безліччю цікавих деталей підійде для спокійної і зосередженої дитини, яка змалечку полюбляє порядок і раціональність. Стіни краще пофарбувати в білий колір, або вибрати світлі шпалери з цікавим малюнком, у горох, ромб або химерні дощові краплі – варіантів безмежна безліч! Набір меблів мінімальний – ліжко, приліжкова тумба, комод або шафа, стіл для творчості і стілець, головна ідея стилю – мінімалізм.

Інтер'єр дитячої кімнати для хлопчика - сучасні ідеї

мій маленький супергерой.

Якщо Ваша дитина фанат Залізної Людини або Бетмена, тема супергероїв у дизайні дитячої кімнати не залишить Вашого сина байдужим. Яскраві кольори, модні меблі та постери в найкращих традиціях коміксів дадуть змогу вашій дитині уявити себе героєм Marvel і повірити в неможливе.

Юний дослідник.

Якщо вашу дитину змалечку цікавлять динозаври, космічні тіла чи еволюція, то це дасть змогу розвернутися Вашій фантазії на максимум – космічний інтер’єр із флуоресцентними стікерами-зірками чи планетами на стелі й темно-синіми шпалерами, чи стиль натуралізму: зеленкуваті відтінки, рослинний принт на шпалерах, стіни можна декорувати гербарієм, що його зробила Ваша дитина, або ж географічною мапою на стіні.

А який стиль підходить саме Вашій дитині?

Теги:
дитяча кімната для хлопчика
дизайн дитячої кімнати для хлопчика
дитячі кімнати для хлопчиків фото дизайн
дитяча в скандинавському стилі
дитячі меблі
інтер’єр дитячої кімнати
дитяча кімната для хлопчика фото

By Mebmoy