Зробити простір візуально більшим, а життя комфортнішим мріють усі власники мініатюрних квартир. Сьогодні розповімо про деякі помилки, яких варто уникати власникам маленького житла.

Невдале розміщення меблів

Маленькі кімнати: помилки під час оформлення інтер'єру

Як правило, невеликі простори бувають прямокутними. Бажання розставити меблі по периметру кімнати створить дві проблеми. По-перше, це не завжди зручно, а по-друге, такий спосіб розміщення меблів ще сильніше візуально зменшить приміщення.

Некомфортне освітлення

Найчастіше люстру розміщують у центрі стелі, але іноді цього буває недостатньо. Змінити відчуття від інтер’єру допоможе створення різних сценаріїв розташування освітлювальних приладів

Нефункціональні меблі

Хочеться всього й одразу: диван , ліжко місця для зберігання, роботи та відпочинку. Якщо все це встановити, то й місця для життя не залишиться.

Перевантаженість декором

Пам’ятайте, що, якщо ви займете всі горизонтальні поверхні предметами декору, то квартира стане схожа на шоурум дизайн-об’єктів. У маленьких квартирах необхідно дотримуватися балансу в усьому.

Вибір невідповідної гами

Так, темні відтінки мають гарний і благородний вигляд, але не в разі маленької кімнати. Якщо вікна виходять не на сонячний бік, ваша кімната стане похмурою і здаватиметься ще меншою.

Маленькі кімнати: помилки під час оформлення інтер'єру

Усі аксесуари на одному рівні

Як правило, столи , полиці і підвіконня знаходяться приблизно на одній висоті від підлоги. Поступово вони заповнюються найрізноманітнішими предметами. У результаті інтер’єр виходить нудним і одноманітним.

Одноманітні системи зберігання

Глухі фасади шаф можуть навіювати тугу. Відкриті полиці візуально полегшать приміщення, але знадобиться більше часу для прибирання.

Прагнення купити все нове

Перша власна квартира часто починає бути схожою на виставковий зразок зі стенду меблевої фабрики. Так відбувається через величезне бажання швидше переїхати у своє житло. У поспіху замовляємо меблі і в підсумку отримуємо одноманітний і нудний інтер’єр.

Занадто великі меблі

Меблі мають відповідати розмірам кімнати. Диван XXL точно не підійде для маленької вітальні

Маленькі кімнати: помилки під час оформлення інтер'єру

By Mebmoy